Medale Mistrzostw Wielkopolski w LA

 

Rewelacyjnie spisali się na rozegranych w dniu 4.06.2019r. w Pile Finałach XX Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA lekkoatleci Samorządowej Szkoły Podstawowej w Nowym Folwarku. Uczniowie naszej szkoły przywieźli z Piły trzy cenne medale, które wywalczone w trzydziestostopniowym upale smakują jeszcze bardziej.

Srebrny medal sprawiając ogromną niespodziankę w pchnięciu kulą zdobyła Weronika Przybysz uczennica klasy III B wynikiem 9,62,a do złotego medalu zabrakło jej dwadzieścia cm. Brązowy medal w rzucie oszczepem padł łupem Jakuba Klimczaka, który uzyskał odległość 41,50m.Kuba systematycznie od zawodów powiatowych poprawiał swoje rezultaty ,a wynik osiągnięty w Pile pozwolił jemu stanąć na na trzecim stopniu podium pozostawiając w tyle wyżej notowanych zawodników. Trzecim medalistom Igrzysk został Adrian Marciniak uczeń klasy IIIA ,który uzyskał w bardzo trudnych warunkach wynik 38,74, który dał jemu brąz .W zawodach brał również udział Arek Kwiatkowski ,który biegł na 1000m.Spisał się bardzo dobrze wygrywając swój bieg,jednak pierwsza seria okazała się znacznie szybsza i do podium zabrakło kilka sekund.

Ogromnie gratulujemy naszym reprezentantom i dziękujemy za cały sezon znakomitych wyników osiąganych dla naszej szkoły.

Msza Św. - 16.06.2019

Wszystkie dzieci, młodzież i studentów oraz rodziców, wychowawców i nauczycieli zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 na uroczystą Mszę Świętą z racji zbliżającego się zakończenia roku szkolno-katechetycznego. W czasie tej Mszy Świętej podziękujemy Panu Bogu za miniony rok szkolno-katechetyczny oraz będziemy prosili o szczęśliwy i radosny czas wakacji.

Szkolny Dzień Sportu

5 czerwca na boisku szkoły przy pięknej, niemalże afrykańskiej pogodzie, odbył się szkolny dzień sportu. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 4-8 SP oraz gimnazjum. Na koniec podsumowano konkurencje i wręczono nagrody.  Klasa najbardziej usportowiona, czyli klasa III B gimnazjum, otrzymała puchar przechodni. Gratulujemy!

Koncert "Mama, tata i ja"

4.06.2019 roku o godzinie 18 odbył się w naszej szkole I koncert "Mama, tata i ja - dzieci rodzicom". Podczas tego wydarzenia wystąpiło ponad 40 uczniów, którzy poprzez swój występ dziękowali rodzicom za trud włożony w ich wychowywanie. 

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII

 

KIERMASZ ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 13-14 CZERWCA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ.

  • JEŚLI MASZ KSIĄŻKĘ DO RELIGII, KTÓRĄ MOŻESZ ODSPRZEDAĆ, PRZYNIEŚ JĄ DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ 13 CZERWCA W GODZINACH PRACY BIBLIOTEKI. NA KARTECZCE SAMOPRZYLEPNEJ NAPISZ SWOJE IMIĘ, NAZWISKO I KLASĘ ORAZ CENĘ KSIĄŻKI.

  • SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII ODBĘDZIE SIĘ 14 CZERWCA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ W GODZINACH PRACY BIBLIOTEKI.

  • ODBIÓR NIESPRZEDANYCH PODRĘCZNIKÓW ORAZ PIENIĘDZY ZA KSIĄŻKI SPRZEDANE – W PONIEDZIAŁEK 17 CZERWCA - OSOBIŚCIE PRZEZ UCZNIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ.

E-Dziennik

Office 365

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com