Konkursy matematyczne zorganizowane w roku szkolnym 2012/2013 dla uczniów szkoły podstawowej - zestawienie

 

Nazwa konkursu

Laureaci

Organizator główny

Ranga  konkursu

Uwagi

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Wyróżnienie w rejonie poznańskim: Julia Nowakowska
Na terenie szkoły

I miejsce: Julia Nowakowska

II miejsce: Marcel Przybylski

III miejsce: Julia Niedzielska

Wyróżnienia:

w klasie VMichał Jędraszak

w klasach VIGrzegorz Mirecki

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk 

Matematycznych
Toruń

międzynaro­­­dowy

 

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci

i Młodzieży

Powiat Września

II miejsce: Weronika Krawczyk

V miejsce: Michał Gołębiewski

VII miejsce: Martyna Król

IX miejsce: Dominika Tomys

Firma ELITMAT

Mińsk Mazowiecki

ogólnopolski

 

Weronika Krawczyk -

23 miejsce w województwie, 261 w kraju

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Etap szkolny

I miejsce: Dominika Tomys

II miejsce: Mikołaj Tarłowski

III miejsce: Michał Gołębiewski Eliza Machińska

w klasie V

I miejsce: Klaudia Stachura

II miejsce: Bartosz Kamiński

III miejsce: Miłosz Stolarek

Kuratorium

Oświaty

w Poznaniu

wojewódzki

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Klas V i VI Szkół Podstawowych

Etap szkolny

I miejsce: Weronika Krawczyk

II miejsce: Michał Gołębiewski

III miejsce: Martyna Król

SSP nr 1

Września

powiatowy

Etap powiatowy – udział

Weronika Krawczyk -21 miejsce

Michał Gołębiewski - 17 miejsce

„Mistrz Rachunków”

Gmina Września

III miejsce: Weronika Krawczyk

Etap szkolny

I miejsce: Weronika Krawczyk

II miejsce: Dominika Tomys

III miejsce: Mikołaj Tarłowski

SSP nr 2

Września

gminny

 

 

Etap gminny – udział

Dominika Tomys - 10 miejsce

 

Matematyk Roku Klas Czwartych

I miejsce: Marcel Przybylski

II miejsce: Julia Nowakowska

III miejsce: Julia Niedzielska

-

szkolny

 

Badanie umiejętności „Sesje z plusem”

Klasy czwarte

Julia Nowakowska

Katarzyna Serdyńska

Klasy szóste

Mikołaj Tarłowski

Dominika Tomys

GWO

ogólnopolskie

 

 

 

100%  zdobytych punktów

Interaktywne zadania z matematyki „Matlandia”

Klasy czwarte

Karolina Borczuch

Marta Łukaszewska

Aleksandra Makowska

Jan Menes

Julia Pawłowska

Katarzyna Serdyńska

Armand Surtel

Klasy szóste

Weronika Krawczyk

GWO

ogólnopolskie

 

 

 

 

 

100%  zdobytych punktów

 

Szkolny organizator konkursów: Grażyna Kobus-Jędrzejewska      

E-Dziennik

Office 365

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com