Dzień Chłopca w 7b

My, dziewczyny z klasy 7b, postanowiłyśmy zrobić niespodziankę naszym  dżentelmenom i z okazji Dnia Chłopca 2019 zorganizowałyśmy wieczorną imprezę klasową. Zabawa była naprawdę udana. Profesjonalna dyskoteka z gorącą pizzą w sali nr 17 to był dobry strzał. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Was, Chłopaki, od Waszych klasowych dziewczyn i Pani.

Rodzinny rajd klasy 2b

15 czerwca dzieci klasy 2b wraz z rodzicami, rodzeństwem wychowawcą  Renatą Olszewska udali się na Rodzinny Rajd Rowerowy do Słomówka. Trasa rozpoczęta w szkole prowadziła dookoła jeziora z metą w gospodarstwie alpakoterapii . Dzieciom i innym uczestnikom rajdu udało się pokonać dziewieciokilometrową trasę. Na mecie czekały zabawy integracyjne

Relacja z rajdu klas drugich „Śladami wrzesińskich pomników przyrody”.

29 maja klasy drugie wraz z wychowawcami Renatą Olszewską i Pauliną Lisiak wybrały się na pieszy rajd którego celem było obejrzenie wrzesińskich pomników przyrody. Dotarliśmy do głazu narzutowego, dębu oraz finał rajdu to platan w Parku Hrabiny. Ciekawostką było obejrzenie po drodze, zdobycie informacji na temat działania term wrzesińskich oraz chwila przerwy z możliwością wdychania powierza ze źródeł solankowych. Dzieci były szczęśliwe i dumne z pokonania takiej trasy pieszo.

ALPAKOTERAPIA!!!!!

Dzieci z klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców Renaty Olszewskiej i Pauliny Lisiak udały się na rajd pieszy do gospodarstwa alpak państwa Lenartowiczów w Słomówku. Rajd był sporym wyzwaniem dla pierwszaków, ponieważ pokonaliśmy 3 kilometry w jedną stronę. Na miejscu czekał na dzieci owocowy poczęstunek, napoje chłodzące. Dzieci obserwowały, karmiły i głaskały alpaki. Są to zwierzęta łagodne i miłe. Gospodarze opowiedzieli dzieciom o ich zwyczajach, pochodzeniu i wykorzystaniu tych zwierząt. Do dyspozycji dzieci były zabawki i sprzęt sportowy, które przysporzyły dzieciom sporo frajdy. Lodowy poczęstunek był dla dzieci dodatkową atrakcją. Pogoda dopisała i wyprawę uznajemy za udaną i pouczającą. Jeszcze raz podziękowania dla rodziców jednej z naszych uczennic!