Weronika - kolejny raz gratulujemy sukcesów!

W dniach 8-10 marca 2019 roku odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Weronika Przybysz zajęła 2 miejsce w kategorii juniorów +68kg.

W dniach 15-17 marca w Lommel odbył się Puchar Świata G2 - Belgian Open. W tym bardzo mocno obsadzonym turnieju wystartowało ponad 1200 zawodników z całego świata. Można było zobaczyć wielu medalistów olimpijskich i mistrzów świata. UKS Hwarang Września reprezentowało pięcioro zawodników , w tym nasza Weronika, która zajęła II miejsce

Weronika znów na podium!

W dniach 30.11-2.12 w Olsztynie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Baltic Cup w Taekwondo Olimpijskim. Rywalizowało ponad 600 zawodników z Polski, Ukrainy i Rosji w czterech kategoriach wiekowych - młodzik , kadet, junior i senior.
UKS Hwarang Września reprezentowało 12 zawodników, w tym nasza uczennica Weronika Przybysz, która w kategorii junior -73kg zdobyła 1 miejsce. Gratulacje kolejnego międzynarodowego sukcesu.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Jarocinie

Miniony weekend dla zawodników Hwaranga był bardzo pracowity. W niedzielę 28 października odbył się turniej Withe Tiger Cup także w Jarocinie.
Hwarangi spisały się na medal,  a raczej na puchar który wywalczyły drużynowo.
Klub reprezentowali :
1 miejsca - Weronika Przybysz (uczennica naszej szkoły) , Kacper Kasperski , Patrycja Kasperska , Wiktoria Grześkowiak , Jakub Wawrowski