III Matematyczne Mistrzostwa Polski

Jedenastu matematyków z klas piątych uczestniczących od września 2013 r. w projekcie edukacyjnym „Matematyka Innego Wymiaru” przystąpiło do ogólnopolskiego testu w ramach III Matematycznych Mistrzostw Polski Dzieci i Młodzieży.

15 kwietnia 2014 r. był dla: Zuzanny Dobek, Adama Dżendżery, Moniki Kucza, Zuzanny Majorek, Aleksandry Makowskiej, Julii Nowakowskiej, Julii Niedzielskiej, Patrycji Piruckiej, Marcela Przybylskiego, Nikoli Sobczak i Oliwii Tomys dniem podsumowania pracy w tym projekcie.  

Na wyniki trzeba będzie poczekać około 10 tygodni, ale to nie one są najważniejsze. Ważne jest, aby bawiąc się matematyką rozwijać własne zainteresowania i uzdolnienia.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.matematykainnegowymiaru.pl .

Opiekun grupy : Grażyna Kobus-Jędrzejewska

E-Dziennik

Office 365

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com