Nasze talenty matematyczne w roku szkolnym 2013/2014

Konkursy matematyczne

zorganizowane w roku szkolnym 2013/2014

dla uczniów SSP

 

ZESTAWIENIE

Nazwa konkursu

Laureaci

Organizator główny

Ranga  konkursu

Uwagi

Kangur Europejski

Bardzo dobry wynik:

Konrad Szczepaniak

Wyróżnienie:

Adam Dżendżera

Jacek Hałas

Julia Nowakowska
Nikola Sobczak
Hubert Zbierski

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk 

Matematycznych
Toruń

międzynaro­­­dowy

 

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci

i Młodzieży

Powiat Września

I miejsce: Julia Nowakowska

III  miejsce:Aleksandra Makowska

IV miejsce: Julia Niedzielska

V miejsce: Marcel Przybylski

Firma ELITMAT

Mińsk Mazowiecki

ogólnopolski

 
Julia Nowakowska -11  miejsce w województwie, 152 w kraju

Pangea

Etap szkolny

Klasy czwarte

I miejsce: Daniel Ignaszak

II miejsce: Karolina Dębicka

III miejsce: Dominika Włoszyńska

Klasy piąte

I miejsce: Marcel Przybylski

II miejsce: Julia Nowakowska

III miejsce: Jakub Andrzejczak

 

międzynaro­­­dowy

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Etap szkolny

I miejsce: Julia Nowakowska

II miejsce: Bartosz Kamiński

III miejsce: Nikola Sobczak

Klasy piąte

III miejsce: Julia Niedzielska,

Marcel Przybylski

Kuratorium

Oświaty

w Poznaniu

wojewódzki

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Klas V i VI Szkół Podstawowych

Etap szkolny

I miejsce: Marcel Przybylski

II miejsce: Julia Niedzielska

III miejsce: Klaudia Stachura,

Miłosz Stolarek

SSP nr 1

Września

powiatowy

Marcel Przybylski

reprezentował szkołę w powiecie.

„Mistrz Rachunków”

Etap szkolny

I miejsce: Klaudia Stachura

II miejsce: Julia Nowakowska

III miejsce: Oliwia Kasperska

Klasy piąte

II miejsce: Natalia Szczepańska

III miejsce: Marcel Przybylski

SSP nr 2

Września

gminny

 

 

Klaudia Stachura i Julia Nowakowska reprezentowały szkołę w gminie.

„Matlandia” (interaktywne zadania z matematyki)

Klasy czwarte

Wiktoria Dams

Jakub Klimczak

Antoni Krotoszyński

Klasy piąte

Jan Menes

Julia Nowakowska

Julia Pawłowska

Katarzyna Serdyńska

Sandra Strzeszyńska

GWO

ogólnopolskie

 

 

 

 

 

100%  zdobytych punktów

 

 

Szkolny organizator:

 Grażyna Kobus-Jędrzejewska      

E-Dziennik

Office 365

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com