Otwarta Firma-Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015 -podsumowanie

Zakończył się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który trwał od 16 do 22 listopada. W tym czasie uczniowie naszej szkoły (przy współpracy rodziców) zwiedzili wiele firm i instytucji w swojej okolicy. Zdobyli nową wiedzę i doświadczenia w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw oraz poznali nowe zawody.

 

W tym roku szkolnym (2015/2016:

 - uczniowie klas I-III nauczania wczesnoszkolnego poznali zawody w takich miejscach jak: Poczta Polska we Wrześni, Trans Złom, Gminny Ośrodek Kultury Kołaczkowo oraz Nadleśnictwo Czerniejewo, Leśnictwo Słomówko

  - uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej udali się do następujących firm: Oskar AGD RTV, Szpital Powiatowy we Wrześni, Farma Urody- Gabinet Kosmetyczny w Nowym Folwarku, Komenda Powiatowa Państwowej  Straży Pożarnej we Wrześni oraz Komenda Powiatowa Policji we Wrześni

 - uczniowie klas 1-3 gimnazjum odwiedzili takie przedsiębiorstwa: Alligator Polska Sp. z o.o., Matex oraz Blum Polska Sp. z o.o.

Koordynatorem ŚTP w naszej szkole była p. M.Kmieciak-Wiśniewska.

Więcej informacji nt. poszczególnych działań znajduje się w zakładce Aktualności.