Uroczyste zakończenie roku szkolnego

19 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Tym razem było naprawdę wyjątkowo, bo mury naszej placówki opuszczały dwa  roczniki absolwentów. W sali gimnastycznej zatańczyli oni dla nas przepięknie poloneza. Wręczono także nagrody świadectwa z wyróżnieniem  najlepszym uczniom i sportowcom, a także statuetki i dyplomy honorowym uczniom naszej szkoły. Uroczystość uświetnili swą obecnością przedstawiciele samorządu terytorialnego, duchowieństwa. Pożegnaliśmy oficjalnie p. Krystynę Rewers, która przeszła na emeryturę oraz pozostałych nauczycieli, którzy od przyszłego roku nie będą już uczyć w naszej szkole, a także p. Joannę Dams, przewodniczącą Rady Rodziców, która zakończyła pełnienie tej funkcji w naszej szkole.

Na końcu czekał nas miły akcent - piosenka w wykonaniu Oli Kulińskiej.

Dodajmy, że uczniowie, którzy mieli najwyższą średnią - 5,25 i więcej oraz wybitni sportowcy zostali we wtorek zaproszeni i nagrodzeni przez Burmistrza Miasta i Gminy Września - było wśród nich 48 reprezentantów naszej szkoły. Gratulujemy!

E-Dziennik

Office 365

Copyright (c) Site Name 2012. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com