Nagrodzeni słodziakowcy z klas drugich

17 grudnia nagrodzono uczniów klas drugich, którzy wzięli udział w konkursie czytelniczym związanym z akcją zainspirowaną książką "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków", w której wcześniej uczestniczyły również dzieci z oddziałów zero. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami od Cukierni Sowa. Najbardziej systematyczni czytelnicy otrzymali także dyplomy oraz upominki od nauczyciela bibliotekarza (książeczki za II miejsce) oraz od Jump Areny we Wrześni (I miejsca: bilety wstępu na godzinę bezpłatnej zabawy w parku trampolin). Akcję "Czytanie jest słodkie"  koordynował w szkole nauczyciel bibliotekarz.

Nagrodzeni słodziakowcy:

I miejsca: Maksymilian Piasecki i Aneta Nowicka z kl. 2a oraz Hiacynta Figler i Nadia Gibowska z klasy 2b.

II miejsca: Miłosz Zielniewicz i Anastazja Stachura z klasy 2a oraz Julia Zaworska-Grzymska i Damian Drożdż z klasy 2b.

Gratulujemy, a sponsorom dziękujemy.