Puchar Polski Hidori Olecko Cup

W dniach 5-7 kwietnia 2019 roku odbył się Puchar Polski Hidori Olecko Cup, będący też eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
W zawodach wystartowało ponad 600 zawodników w kategoriach młodzika, kadeta i juniora.

W sobotę w szranki stanęli kadeci by walczyć o kwalifikację do OOM. UKS Hwarang Września reprezentowało czworo z nich ;
Wiktoria Grześkowiak , Nikola Haremza , Kacper Kasperski i Martyna Waszak.

2 miejsce w kategorii -41 kg wywalczyła Wiktoria Grześkowiak , a 3 miejsce w kategorii -59kg wywalczyła Martyna Waszak.
Pozostałym kadetom nie udało się wejść do stref medalowych.

W niedzielę wystartowali młodzicy i juniorzy walcząc o cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.
UKS Hwarang Września reprezentowali:
młodzicy - Jakub Filipczak , Michał Filipczak , Adam Andrzejak , Alicja Muchowicz oraz juniorzy - Iga Bachorska , Patrycja Kasperska , Weronika Przybysz , Dagmara Haremza , Jakub Wawrowski.

1 miejsce w kategorii +68kg wywalczyła Weronika Przybysz , nasza uczennica.

Weronika znów z sukcesem

W dniach 29-31 marca w Hamburgu odbył się Puchar Świata G1 - German Open w Taekwondo Olimpijskim w którym wystartowało blisko 1400 zawodników z całego świata. UKS Hwarang Września reprezentowało pięcioro zawodników, w tym Weronika Przybysz,  kategoria +68kg.

W drugim dniu zawodów startowali kadeci juniorzy i tutaj  brązowy medal wywalczyła Weronika Przybysz
 Gratulacje!

Weronika - kolejny raz gratulujemy sukcesów!

W dniach 8-10 marca 2019 roku odbył się w Ostrowcu Świętokrzyskim Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Weronika Przybysz zajęła 2 miejsce w kategorii juniorów +68kg.

W dniach 15-17 marca w Lommel odbył się Puchar Świata G2 - Belgian Open. W tym bardzo mocno obsadzonym turnieju wystartowało ponad 1200 zawodników z całego świata. Można było zobaczyć wielu medalistów olimpijskich i mistrzów świata. UKS Hwarang Września reprezentowało pięcioro zawodników , w tym nasza Weronika, która zajęła II miejsce

Weronika znów na podium!

W dniach 30.11-2.12 w Olsztynie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Baltic Cup w Taekwondo Olimpijskim. Rywalizowało ponad 600 zawodników z Polski, Ukrainy i Rosji w czterech kategoriach wiekowych - młodzik , kadet, junior i senior.
UKS Hwarang Września reprezentowało 12 zawodników, w tym nasza uczennica Weronika Przybysz, która w kategorii junior -73kg zdobyła 1 miejsce. Gratulacje kolejnego międzynarodowego sukcesu.