Laureaci konkursów - PCK 2013 r.

Laureaci konkursu:

„ Nie daj szansy AIDS”

 

I miejsce:Magdalena Wszelaka

II miejsce:Angelika Ściernicka

III miejsce :Andrzej Ignaszak

 

 

Laureaci konkursu:

„ Zdrowy styl życia”

 

I miejsce:Weronika Dekowska

II miejsce:Magdalena Wszelaka

III miejsce :Weronika Krawczyk

 

 

Laureaci konkursu

„ Bądźmy zdrowi”

 

I miejsce:Marta Jackowska

II miejsce:Daniel Drapikowski

III miejsce :Mateusz Grosicki

 

 

 

Laureaci konkursu:

„ Wiedzy o AIDS”

 

I miejsce:Weronika Dekowska

II miejsce:Magdalena Wszelaka

III miejsce :Weronika Krawczyk

 

 

 

 

Harmonogram działań Szkolnego Koła PCK w roku szkolnym 2013/2014

           

Wrzesień

·         Wybór nowego zarządu PCK;

·         Przygotowanie planu pracy;

·         Przygotowanie materiałów dydaktycznych i promocyjnych;

 

Październik

·         Dzień Młodzieży PCK-25.10.2013 r.

·         Udział w październikowej kweście;

·         Wydanie znaczków i legitymacji członkowskich.

·         Przygotowanie gabloty szkolnej „Walka z  tytoniem”

·         Konkurs „Bądźmy zdrowi, wiemy więc działamy”

·         Konkurs „ Nie daj szansy AIDS”

 

Listopad

·         Kampania „ Rzuć palenie razem z nami”- 3 czwartek listopada (21.11.2013r.)

·         Przygotowanie okolicznościowej gazetki.

·         Przygotowanie gabloty szkolnej „Aids”

·         Przygotowanie czerwonych kokardek

·         Impreza andrzejkowa ;

 

Grudzień

·         Światowy Dzień Aids – 1.12.2013r.

·         Rozdanie czerwonych kokardek całej społeczności szkolnej

·         Konkurs wiedzy o AIDS

·         Włączenie PCK w imprezy okolicznościowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia

·         Życzenia dla n-li i pracowników szkoły od członków PCK

·         Świąteczna zbiórka żywności .

 

Styczeń

·         Przygotowanie kart i serduszek walentynkowych

·         Konkurs na najładniejszą prezentację o tematyce zdrowotnej..

 

Luty

·         Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem- 4.02.2014r.

·         Sprzedaż różowych wstążeczek

·         Spotkanie z opiekunem.

·         Konkurs plastyczny pt. „Najładniejsza walentynka”

 

Marzec

·         Dzień Kobiet-8.03.2014r.

·         Świąteczna zbiórka żywności na trenie szkoły lub  w sklepie POLO

 

 

Kwiecień

         Konkurs „ Palić nie palić, o to jest pytanie”- kl V

·         Olimpiada Wiedzy o „Zdrowym Stylu Życia

·         Światowy Dzień Zdrowia – 7.04. 2014r., degustacja zdrowej żywności (bar sałatkowy)- „ Bądźmy zdrowi -wiemy więc działamy”

·         Okolicznościowa gazetka

 

Maj

·         Udział w majowej kweście ulicznej

·         4-11.05.2014r.- tydzień PCK

·         Kurs z I Pomocy Przedmedycznej.

·         Międzynarodowy Dzień Czerwonego Krzyża-8.05.2014r.

·         Międzynarodowy Dzień Rodziny-18.05.2014r.

·         Dzień Matki-26.05.2014r.

·         Konkurs „Trzymaj się zdrowo”-kl.V-VI

·         Światowy Dzień bez Tytoniu –31.05.2014r.

 

Czerwiec

 

·         Podziękowania i dyplomy dla laureatów poszczególnych konkursów oraz najaktywniejszych członków Szkolnego Koła PCK

·         Pomoc w organizowaniu Olimpiady Sportowej z okazji Dnia Dziecka – „ Trzymaj Formę”

·         Dni Walki z Rakiem   4-24.06.2014r.

·         Dzień Ojca- 23.06.2014r.

·         Spotkanie z opiekunem SK PCK

·         Zakończenie roku szkolnego

 

 

                                                                  Opiekun SK PCK Małgorzata Moch

 

Członkowie Szkolnego Koła PCK - 2013/2014

PRZEWODNICZĄCA:   Sonia  Borau

Z-CA :   Lilianna Hamerska

Skarbnik: Weronika Mikołajczak

 

1.Wanessa Antkowiak                                                

2.Emanuela Soboczyńska                                           

3.Sonia Borau                                                             

4.Agnieszka Bernat                                                    

5.Julita Kucza

6.Patrycja Szczepańska

7.Amanda Łuczak

8.Nikola Plucińska

9.Lilianna Hamerska

10.Katarzyna Drapikowska

11.Dominika Tomys

12.Weronika Mikołajczak

13.Maja Broniarczyk

14.Karolina Jagodzińska

15.Julia Jagodzińska

16.Zofia Kowalczyk

17. Marta Jackowska

18.Zuzanna Jeczmionka

19.Robert Weber

20.Angelika Głowacka

21.Kamil Lewandowski

22.Oliwia Tomys

23.Bartosz Dąbkowski

24.Julia Kosmala

25.Agnieszka Koczorowska

26.Natalia Szczepańska

27.Julia Polak

28.Julia Pawłowska

29.Inga Włodarczyk

30. Weronika Smelkowska

31.Weronika Dekowska

32.Patrycja Pirucka

33.Weronika Urbaniak

34.Martyna Izydorek

35.Wiktoria Golonka

36.Marika Broniarczyk

37.Sara Marczak

38.Julia Nowakowska

39.Anna Wiśniewska

40.Natalia Młynarczyk

41Marika Krzyżkowiak

42.Przemysław Gruszczyński        

43. Nikola Sobczak

 

                                      opiekun: Małgorzata Moch