Rok szkolny 2015/2016

Kl. 3a – wych. mgr Magdalena Szambelan

 

 

1.

BORCZUCH

ADAM

2.

DEKOWSKA

WERONIKA

3.

GOLONKA

WIKTORIA

4.

GROSICKI

MATEUSZ

5.

JAGODZIŃSKA

JULIA

6.

JAGODZIŃSKA

KAROLINA

7.

KRAWCZYK

WERONIKA

8.

KRUSZYŃSKI

BARTOSZ

9.

KWIATKOWSKA

OLGA

10.

LEWANDOLWSKA

MAGDALENA

11.

MACHIŃSKA

ELIZA

12.

NOWICKI

JAKUB

13.

SAMELAK

DAWID

14.

SOBCZAK

BEATA

15.

TARŁOWSKI

MIKOŁAJ

16.

TOMYS

DOMINIKA

17.

TYLICKI

DOMINIK

18.

URBANIAK

WERONIKA

19.

WRÓBEL

BARTOSZ

 

 

Kl. 3 B – wych. mgr Regina Kosmala

1.

ADAMCZEWSKA

ANGELIKA

2.

GRUSZCZYŃSKI

PRZEMYSŁAW

3.

IGNASZAK

ANDRZEJ

4.

JACKOWSKA

MARTA

5.

KOWALCZYK

ZOFIA

6.

KUCZA

PATRYCJA

7.

KWIATKOWSKI

SZYMON

8.

MIRECKI

GRZEGORZ

9.

NOWICKI

RAFAŁ

10.

PAWŁOWSKI

DOMINIK

11.

POL

KAROLINA

12.

PRZYBYSZ

DAWID

13.

SMELKOWSKA

WERONIKA

14.

SOBOCZYŃSKI

ERNEST

15.

STRZESZYŃSKI

OSKAR

16.

WIŚNIEWSKA

ANNA

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015

kl. III

wychowawca: mgr Natalia Grześkowiak

 

Lp.

Nazwisko

Imię

1.

ANTKOWIAK

WANESSA

2.

BŁASZAK

WOJCIECH

3.

BRONIARCZYK

MAJA

4.

DRAPIKOWSKI

DANIEL

5.

FIJOŁEK

KLAUDIA

6.

GIELNIAK

PIOTR

7.

GŁOWACKA

ANGELIKA

8.

GOLON

OSKAR

9.

IGNASZAK

ANGELIKA

10.

IZYDOREK

CYPRIAN

11.

JĘCZMIONKA

ZUZANNA

12.

KIRKIEWICZ

ŁUKASZ

13.

KUBIAK

MATEUSZ

14.

KWIATKOWSKI

KRYSTIAN

15.

NOWAKOWSKA

WERONIKA

16.

PIOTROWSKI

MICHAŁ

17.

PTASIK

JOANNA

18.

STANISZEWSKI

MICHAŁ

19.

SZYMAŃSKI

ARKADIUSZ

20.

ŚCIERNICKA

ANGELIKA

21.

ŚCIERNICKI

KACPER

22.

WŁODARCZYK

INGA

23.

WOJDAK

MONIKA

24.

WSZELAKA

MAGADALENA

25.

ZIOŁA

KRYSTIAN

ROK SZKOLNY 2013/2014

KLASA 3A

WYCHOWAWCA: MGR PRZEMYSŁAW NOWAK

BORAU SONIA
DĄBKOWSKI BARTOSZ
GALICKI ARTUR
HAMERSKA LILIANNA
IDCZAK FILIP
JUCHACZ WERONIKA
KÓSKA KRZYSZTOF
KRZYŻKOWIAK MARIKA
LEWANDOWSKI KAMIL
ŁĘCKI SEBASTIAN
MACHIŃSKI WIKTOR
OGRODOWCZYK  PIOTR
PRZYBYLSKI MATEUSZ
SWANCAR KAMIL
ŚLEBIODA DAWID
TYLICKI MIKOŁAJ

 

KLASA 3

WYCHOWAWCA: MGR ALDONA KOZŁOWSKA

BERNAT AGNIESZKA
BEŚKA BARTOSZ
BOROWIAK BARTOSZ
GOLON WIKTOR
IZYDOREK MATEUSZ
JASIŃSKI NORBERT
KLESZCZYŃSKI BARTOSZ
KOCZOROWSKA AGNIESZKA
KUCZA JULITA
ŁUCZAK AMANDA
PRZYBYLSKI ADAM
SOBOCZYŃSKA EMANUELA
SZCZEPAŃSKA PATRYCJA
SZULC MAREK
WEBER ROBERT

Losy Absolwentów

Zespół Szkół w Nowym Folwarku Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów

L.p.

Rok szkolny

ZSP W-nia

ZSTiO W-nia

ZSZ W-nia

LO W-nia

Inne

Uwagi

IIIIA

IIIB

IIIA

IIIB

IIIA

IIIB

IIIA

IIIB

1

2011/2012

4

6

6

6

8

3

1

4

 

 

2

2012/2013

3

2

2

3

6

7

4

1

 

 

3

2013/2014

3

3

2

5

7

5

3

2

 

 

Zespół Szkół w Nowym Folwarku SSP im. Polskich Noblistów

L.p.

Rok szkolny

Gim nr 1

Gim nr 2

Gim nr 3

Inne

Uwagi

VIA

VIB

VIA

VIB

VIA

VIB

1

2011/2012

-

1

-

-

17

13

1

 

2

2012/2013

2

1

-

-

20

17

 

 

3

2013/2014

1

-

1

-

27

-

 

 

Rok szkolny 2012/2013

Klasa III A

wychowawca: mgr Magdalena Szambelan 

1. BARA    JUSTYNA
2. BARTKOWIAK    MARLENA
3. GÓRSKI    PIOTR
4. HULEWICZ    JENNY
5. JĘDRZEJCZAK    JOWITA
6. KAMIŃSKA    MARTA
7. KARTASIŃSKI    JAN
8. KRAWCZYK    MONIKA
9. KREMSER    WIOLETTA
10. KROPIDŁOWSKI    BARTOSZ
11. NAWROCIK    MARTYNA
12. OLEJNICZAK    PIOTR
13. PIOTROWSKA    ALEKSANDRA
14. SOBCZAK    WERONIKA
15. SZTERNEL    KACPER
16. WOJDAK    MAGDALENA
17. ZAWORSKI    BARTOSZ

 

 Klasa III B

wychowawca: mgr Regina Kosmala


1. FIJOŁEK    WERONIKA
2. GIERSZEWSKA    ROKSANA
3. KASPRZAK    ANGELIKA
4. KOSKA    WIKTORIA
5. KWIATKOWSKI    DAWID
6. NOWACZYK    MATEUSZ
7. NOWAKOWSKA    JOANNA
8. PAWLAK    JULITA
9. RZEPKA    MAGDALENA
10. SPŁAWSKA    DOMINIKA
11. SZWARC    PAULINA
12. SZYMAŃSKI    ALEKSANDER
13. WARACZEWSKA    AGNIESZKA
14. WIATR    PATRYCJA
15. WOJTASZAK     MARTA