Warcabowy sukces

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Wrzesińskiego Szkół Podstawowych w Warcabach Klasycznych Dziewcząt - Igrzyska Dzieci. Sukces odniosła Amanda Osiewicz, która zajęła III miejsce.

Międzynarodowy Puchar Polski - Swarzędz Cup

W dniach 12-14 stycznia 2018 roku odbył się Międzynarodowy Puchar Polski - Swarzędz Cup w Taekwondo Olimpijskim. Na matach hali sportowej w Zalasewie rywalizowało blisko 800 zawodników z Polski , Ukrainy i Białorusi w kategoriach młodzików , kadetów , juniorów oraz seniorów +16. Ta ostatnia kategoria była nowością w tego typu zawodach i miała na celu umożliwienie startów w kategoriach seniorskich, juniorom którzy ukończyli 16 rok życia. W turnieju wystartowało 9 zawodników UKS Hwarang Września.

1 miejsce w kategorii juniorek - 68kg zajęła Weronika Przybysz, która jest również uczennicą naszej szkoły.