Medale w drużynowych biegach przełajowych

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 9 kwietnia na obiektach sportowych ZSTiO we Wrześni. Zawody rozegrano w sześciu kategoriach. Nasi uczniowie zajęli miejsca na podium w pięciu.

Dziewczęta 2007 i młodsze

IV miejsce – M. Zielińska, T. Piaseczna, J. Hałas, Z. Mylka, Z. Pawłowska, Z. Gorzelańczyk

Dziewczęta 2005 – 2006

I miejsce – J. Fijołek, M. Zalas, O. Grębka, S. Surtel, M. Pawłowska, K. Pawłowska, D. Stengerd,

P. Przybysz

Chłopcy 2007 i młodsi

II miejsce – B. Maciejewski, D. Knopkiewicz, M. Ściernicki, F. Lewandowski, D. Kapsa,

I. Nowaczyk

Chłopcy 2005 – 2006

III miejsce – M. Przybylski, B. Szafrański, J. Marczak, M. Niedzielski, M. Benc, A. Kosmala,

J. Hałas

Dziewczęta 2004 – 2002

III miejsce – W. Dams, W. Szafrańska, N. Plucińska, D. Włoszyńska

Chłopcy 2004 – 2002

I miejsce – A. Kwiatkowski, B. Piaseczny, W. Grzegorek, A. Chudy, A. Dżendżera, J. Klimczak,

A. Surtel

Indywidualnie medale zdobyli:

srebrne – Julia Fijołek i Wiktoria Dams

brązowe – Maja Zalas i Arkadiusz Kwiatkowski

Indywidualni medaliści oraz drużyny, które zajęły pierwsze miejsca, wezmą udział w mistrzostwach województwa. (ws)

Konkurs Nadziei Olimpijskich im. K. Hoffmanna

W Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego nastąpiło podsumowanie osiągnięć lekkoatletów za rok 2017. Wśród wyróżnionych w kategorii chłopców znaleźli się uczniowie naszej szkoły - Borys Piaseczny zajął 4 miejsce a Dominik Tomaszewski był 6.

Wśród laureatów byli także nasi absolwenci:

Grzegorz Mirecki – czwarty w kat. juniorów młodszych,

Magdalena Wszelaka – dziesiąta w kat. juniorów,

Kamil Swancar – trzeci w kat. juniorów.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (ws)

Srebro na Pucharze Świata dla naszej Weroniki!

W dniach 16-18 marca w Lommel odbył się Puchar Świata G1 - Belgia Open w którym wystartowało ponad 1000 zawodników z całego świata w kategoriach kadeta, juniora i seniora.

UKS Hwarang Września reprezentowało czworo juniorów; w tym nasza uczennica Weronika Przybysz.

Jako Reprezentantka Polski Weronika zdobyła srebrny medal, pokonując  Australijkę i Niemkę. W finale uległa bezkonkurencyjnej Francuzce.

Wielkie, wielkie gratulacje!

Weronika na podium

W miniony weekend w odbył się Międzynarodowy Turniej w Taekwondo Olimpijskim  - Bydgoszcz Cup w którym wystąpiło blisko 400 zawodników z Litwy, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Czech i Polski.

Ze sporymi sukcesami wystąpili zawodnicy UKS Hwarang Września, w tym nasza uczennica Weronika Przybysz, która zajęła 1 miejsce w kategorii - 68kg juniorek.

Weronika w Pucharze Świata

W dniach 23-26 lutego 2018 roku w Słoweńskim Mariborze odbył się Puchar Świata G1 w Taekwondo Olimpijskim w którym wystartowało ponad 1000 zawodników rywalizujących w konkurencji walki sportowej – kyorugi.

UKS Hwarang Września reprezentowało czworo juniorów, w tym nasza uczennica Weronika Przybysz -68kg (Powołana do Reprezentacji Polski).