Szczepienie HPV - dodatkowe terminy

Program zdrowotny w zakresie profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) na lata 2017-2020 dla Gminy Września”

realizowany w roku szkolnym 2018 finansowany całkowicie ze środków budżetowych Miasta i Gminy Września.

Przychodnia „ EDICTUM” Sp. z o.o. jako realizator szczepień informuje, że istnieje jeszcze możliwość zaszczepienia dziewczynek urodzonych w roku 2006 i zameldowanych na terenie Miasta i Gminy Września, które z przyczyn zdrowotnych lub ważnych przyczyn losowych nie mogły przystąpić do szczepień dnia 23 maja 2018 roku.

Na pierwszą dawkę szczepionki przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy, można zgłaszać się do Przychodni Lekarza Rodzinnego LEK-MED ul. Fromborska 24 we Wrześni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 61 43-60-480

Szczegółowe informacje dotyczące szczepienia można uzyskać od realizatora programu szczepień EDICTUM Sp. z o.o ul. A. Mickiewicza 31 60-835 Poznań od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 61 847 04 54.

Informacja dla rodziców - I dawka szczepienia przeciwko Hpv

Informujemy, że w dniu 23 maja 2018 r.( środa), Przychodnia „ EDICTUM” Sp. z o.o. zaprasza na pierwszą dawkę szczepienia przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV), odpowiedzialnemu za powstawanie raka szyjki macicy i innych nowotworów w obrębie narządów moczowo – płciowych oraz głowy i szyi dziewczynki urodzone w 2006 roku, zameldowane na terenie Miasta i Gminy Września.

Szczepienia odbędą się według poniższego harmonogramu:

1. W Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1

ul. Szkolna 1,62 – 300 Września

w godzinach : 13:30-15:00

1. W Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3

ul. Kosynierów 32 , 62-300 Września

w godzinach : 15:30-17:00

WAŻNE!

• Na szczepienie proszę zabrać zgodę i kwestionariusz wywiadu przesiewowego załączonego do zaproszenia na szczepienie oraz książeczkę zdrowia córki.

• Dziewczynki przychodzą na szczepienie pod opieką osoby dorosłej.

Wiosennie i poetycko

17 maja 2018 r. troje uczniów: Piotr Kowal, Zofia Zając i Zuzanna Makowska reprezentowało naszą szkołę na XVIII Wiosennym Konkursie Recytatorskim w Marzeninie. Opiekunem grupy była p. Małgorzata Jakubowska.