Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b

30 stycznia uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą Renatą Olszewską zaprosili swoich dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały dla dziadków wierszyki, piosenki oraz taniec. Zaprosiliśmy dziadków do wspólnej zabawy integracyjnej, która wywołała dużo uśmiechu zarówno na twarzach dziadków jak i dzieci. Wspaniały poczęstunek przygotowały dla naszych gości mamy. Dzień Babci upłynął w miłej atmosferze.

Dzień Babci i Dziadka w kl. 3a

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

23.01.2017 r. w SSP w Nowym Folwarku odbyła się impreza integracyjna z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowała klasa III a wraz ze swoją wychowawczynią Aleksandrą Szymańską. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęły jasełka, a następnie dzieci przedstawiły wiersze, piosenki i tańce, które wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.

W II części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani upominkami oraz słodkim poczęstunkiem.

Frekwencja była wspaniała. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Wielką niespodziankę sprawił wszystkim dziadek jednej z uczennic, p. Jarosław Samelak. Już na następny dzień przygotował dla każdego dziecka płytę ze zdjęciami z imprezy. To będzie wspaniała pamiątka!