Osiągnięcia matematyczne uczniów SP w roku szkolnym 2014/2015

Nazwa konkursu

Laureaci

Uwagi

Kangur Europejski

Bardzo dobry wynik: Hubert Zbierski, Konrad Szczepaniak

Wyróżnienie: Jacek Hałas, Karolina Dębicka

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

Etap szkolny

Klasy czwarte

I miejsce: Konrad Szczepaniak

Klasy piąte

I miejsce: Antoni Krotoszyński

II miejsce: Karolina Dębicka, Daniel Kamiński

III miejsce: Zofia Adamczak

Klasy szóste

I miejsce: Katarzyna Serdyńska

II miejsce: Monika Kucza

III miejsce: Julia Nowakowska

 

Sprawdzian zewnętrzny CKE

100% zdobytych punktów z matematyki:

Aleksandra Makowska, Katarzyna Serdyńska, Marcel Przybylski, Natalia Szczepańska

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Etap szkolny

I miejsce: Julia Nowakowska,  Marcel Przybylski

II miejsce: Natalia Szczepańska

III miejsce: Katarzyna Serdyńska

Julia Nowakowska i Marcel Przybylski

reprezentowali szkołę w etapie rejonowym konkursu plasując się wśród 20% uczniów z najlepszymi wynikami.

Złota Żabka

Etap szkolny

Klasy czwarte

I miejsce: Konrad Szczepaniak

Klasy piąte

I miejsce: Karolina Dębicka, Fryderyk Lisiak, Zofia Adamczak

Klasy szóste

I miejsce: Nikola Sobczak

II miejsce: Marcel Przybylski

III miejsce: Katarzyna Serdyńska,  Adam Dżendżera

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Klas V i VI Szkół Podstawowych

Etap szkolny

I miejsce: Julia Nowakowska

II miejsce: Marcel Przybylski

III miejsce: Katarzyna Serdyńska, Natalia Szczepańska

Klasy piąte

I miejsce: Karolina Dębicka

W etapie powiatowym  udział wzięli:

Julia Nowakowska zdobywając V miejsce i Marcel Przybylski plasując się na VII miejscu.

Supermaturzysta Powiatu Wrzesińskiego

100% zdobytych punktów: Marcel Przybylski

Jedyny taki wynik z matematyki w SP w powiecie.

Gminny Konkurs Matematyczny MISTRZ RACHUNKÓW

Etap szkolny

Klasy szóste

I miejsce: Julia Nowakowska

II miejsce: Jakub Andrzejczak

III miejsce: Aleksandra Makowska

Klasy piąte

I miejsce: Karolina Dębicka

II miejsce: Zofia Adamczak

III miejsce: Weronika Przybysz

W etapie gminnym szkołę reprezentowali: Julia Nowakowska zajmując V miejsce oraz Jakub Andrzejczak.

 

MATLANDIA (interaktywne zadania z matematyki)

100%  zdobytych punktów: Małgorzata Menes, Michał Drapikowski, Weronika Popiel, Jan Menes, Sandra Strzeszyńska

 

 

Szkolny organizator konkursów: G. Kobus-Jędrzejewska